Kilkaset złotych za myszkę gamingową wydaje Ci się kwotą z kosmosu? Cóż, to dość standardowa cena za wysokiej jakości sprzęt tego typu. Możesz wprawdzie kupić zwykłą myszkę nawet za kilkanaście złotych, ale zapewniam Cię, że nie będzie to konstrukcja zapewniająca najwyższą przyjemność rozgrywki. Jeśli zaś posiadasz budżet do 500 złotych i chcesz kupić mysz gamingową z prawdziwego zdarzenia – zapraszam do lektury!

Co znajdę w tej cenie?

Myszka gamingowa (do 700 zł, 400 zł, 300 zł czy 200 zł) to wydatek konieczny, jeśli na zależy nam nie tylko na komforcie użytkowania i płynności poruszania się w grach multiplayer, ale także jeśli chcemy zafundować sobie stylowo wyglądający gadżet imponujący swoimi funkcjami i bajerami w stylu oświetlenia RGB.

Podczas składania swojego komputera osobistego (do 12 000 zł, 8000 zł5000 zł, 3000 zł) nie możemy także zapominać o inwestycji w dobrą klawiaturę gamingową (do 200 zł, 300 zł, 400 zł, 500 zł, 1000 zł) oraz w porządny monitor gamingowy (do 1000 zł, 1500 zł, 2000 zł, 3000 zł, 5000 zł, 7000 zł).

Oczywiście alternatywą dla PC może być konsola Xbox X Series lub PlayStation 5, na której ograsz wszystkie gry wideo, takie jak gry RPG, gry akcji, horrory, gry wyścigowe, gry sportowe, platformówki czy gry strategiczne w najwyższej jakości!

W tym wypadku jednak warto rozejrzeć się za nowoczesnym telewizorem 55-calowym (do 1500 zł, 3000 zł, 5000 zł) lub 65-calowym (do 3000 zł, 4000 zł, 7000 zł). Możesz też rozważyć zakup projektora (do 20 000 zł, 8000 zł, 5000 zł, 3000 zł).

Wróćmy jednak do tematu przewodniego naszego artykułu, czyli wyboru myszki gamingowej do 500 złotych. Oto nasze propozycje!

RAZER DeathAdder V2 Pro – sprawdzony model od Razera

Jeśli zależy Wam na jak najwyższej jakości myszki gamingowej, która jednocześnie zaoferuje szereg atrakcyjnych funkcji i kapitalną czułość urządzenia, to Razer Death Adder V2 Pro będzie wyborem idealnym.

Ta bezprzewodowa myszka na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się niczym szczególnym. Producent postawił w tym wypadku bowiem na uniwersalny design z wyeksponowanym logotypem.

To jednak tylko pozory, bo potęga tej myszki gamingowej tkwi w jej konstrukcji. Mamy tutaj do czynienia z myszką optyczną oferującą czułość na poziomie 20 000 DPI. Jest to model bezprzewodowy, więc nie musimy martwić się o kabel – konstrukcję połączymy poprzez interfejs Bluetooth.

Niezwykle wysoka czułość z możliwością regulacji pozwoli Wam osiągnąć niewyobrażalną precyzję i szybkość ruchów. Technologia Hyper Speed Wireless gwarantuje bardzo niski poziom opóźnień, a myszka działa świetnie nawet z dużej odległości od odbiornika Nano.

Czas żywotności baterii wynosi aż 100 godzin! Dopiero po upływie tego czasu przyjdzie Wam myszkę naładować. 8 trybów programowania przycisków zdefiniuje Waszą rozgrywkę na nowo! Ba! Wbudowana pamięć pozwoli Wam na zapisanie 5 wybranych profili.

Myszka Death Adder V2 Pro posiada dość mocno ograniczone podświetlenie RGB, ale i ak prezentuje się znakomicie. Urządzenie doskonale leży w dłoni, gwarantując wysoki komfort użytkowania.

Model ten kupicie za równe 500 złotych.

najlepsze myszki gamingowe do 500 zł
fot. Unsplash.com

Mysz LOGITECH G903 Lightspeed – tańszy, a jednak lepszy?

W nieco niższej cenie, bo za 490 złotych możecie rozważyć zakup myszki LOGITECH G903 Lightspeed, powszechnie uznawanej za jeden z najlepszych modeli w tym segmencie cenowym.

To urządzenie odznaczające się agresywnym designem. Pełno tu „ostrych” końców, co sprawia, że produkt wygląda bardzo futurystycznie. Na uwagę zasługuje przede wszystkim niesamowity czujnik optyczny o rozdzielczości aż 25600 DPI – dzięki temu osiągniecie pełną precyzję nawet najdelikatniejszego ruchu.

Rozbudowana technologia podświetlenia RGB pozwoli Wam na ustawienie własnych animacji świetlnych. Możecie wybierać barwy spośród 16,8 kolorów – a to wszystko poprzez intuicyjne oprogramowanie Logitech G Hub.

Dzięki możliwości zdejmowania klawiszy bocznych możemy zaprogramować od 7 do 11 przycisków. Pozwoli to na przypisanie do nich określonych funkcji ułatwiających zarówno rywalizację z innymi graczami w grach multiplayer jak i codzienne prace biurowe.
Model jest w pełni bezprzewodowy i posiada mocny akumulator, dzięki któremu będziecie mogli korzystać myszy przez dziesiątki długich godzin!

najlepsze myszki gamingowe do 500 zł
fot. Unsplash.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here