Szukasz myszki gamingowej, która zapewni Ci przewagę w grach multiplayer, a ponadto, która będzie wygodna i zagwarantuje szereg atrakcyjnych funkcji? Tak? Świetnie! Jeśli posiadasz budżet do 400 złotych i chcesz go przeznaczyć właśnie na ten cel, to zapraszam Cię do zapoznania się z naszymi propozycjami najlepszych myszek gamingowych do tej kwoty!

Aż 400 złotych? Trochę za dużo…

Spokojnie! Dobre myszki gamingowe znajdziesz też w kwotach do 200 złotych czy 300 złotych. Oczywiście, jeśli zależy Ci na najwyższej jakości warto również spojrzeć na ofertę za 500 złotych i 700 złotych. Chyba, że… posiadasz już dobrą, sprawdzoną myszkę, a jednak sumienie gamera podpowiada Ci, by coś w swojej komputerowej specyfikacji zmienić. Jeśli tak, to…

Możesz rozważyć zakup świetnej klawiatury gamingowej (do 200 zł, 300 zł, 400 zł, 500 zł lub 1000 zł). Jeśli posiadasz nieco więcej środków finansowych – zainwestuj w lepszy monitor gamingowy (np. do 1000 zł, 1500 zł, 2000 zł, 3000 zł, 5000 zł, 7000 zł). Albo spróbuj gier wideo na konsolach Xbox X Series lub PlayStation 5.

Ograsz na nich zarówno gry RPG, gry akcji, horrory czy platformówki jak i gry wyścigowe, gry strategiczne i gry sportowe. W tym wypadku dobrze jednak zainwestować też w nowoczesny telewizor 55-calowy (do 1500 zł, 3000 zł, 5000 zł) lub 65-calowy (do 3000 zł, 4000 zł, 7000 zł). Alternatywę stawić może również projektor (do 20 000 zł, 8000 zł, 5000 zł, 3000 zł).

A tymczasem sprawdźmy najlepsze gamingowe myszki na rynku do 400 złotych!

najlepsze myszki gamingowe do 400 zł
fot. Unsplash.com

Logitech G Pro Gaming Wireless – świetny model w dobrej cenie

Przed Wami znana i ceniona marka w świecie nowych technologii, czyli Logitech – a właściwie mysz gamingowa od tego producenta oznaczona jako G Pro Gaming Wireless.
Z kwestii technicznych na sam przód wysuwa się wyjątkowa wysoka czułość czujnika HERO 25k na poziomie aż 25600 DPI.

Co więcej, prędkość tego modelu szacowana jest na 400 cali na sekundę, co zapewnie mistrzowską precyzję w każdej grze multiplayer. Ba! Dzięki wbudowanej pamięci możemy konfigurować ustawienia myszki według naszych preferencji i przełączać je pomiędzy sobą.

Mysz nie wyróżnia się designem. To sprawdzony, uniwersalny klasyk z podświetlonym logo na obudowie. Nie da się jednak odeprzeć wrażenia, że konstrukcja jest smukła, delikatna i bardzo elegancka. Co więcej, model świetnie leży w dłoni, a w połączeniu z technologią bezprzewodową Lightspeed, pozwala na osiąganie niesamowitych wyników! Logitech G Pro

Gaming Wireless kupicie za równe 400 złotych!

SteelSeries Rival 600 RGB – charakterystyczny kształt, piękne podświetlenie
Przyjrzyjmy się propozycji od SeelSeries, jaką jest myszka gamingowa Rival 600. Model ten podobnie jak poprzedni kupicie za równe 400 złotych.

Rival 600 to przepięknie zaprojektowana mysz optyczna o czułości 12000 DPI. Podłączymy ją standardowo przez złącze USB. W oczy rzuca się tu przede wszystkim unikatowy design, przypominający coś w rodzaju pradawnych ornamentów.

W środku znajdziemy mechaniczne przełączniki – w tym 7 regulowanych przycisków, które zagwarantują nam optymalną szybkość w grach multiplayer i ułatwią prace biurowe. Świetnie też prezentuje się samo podświetlenie RGB – swoim kształtem nasuwa ono skojarzenie z głębokimi bliznami, przez które płynie światło. Niesamowite!

Mysz CORSAIR Scimitar RGB Elite Czarny – najtańsza, ale i najlepsza?

Za 350 złotych możecie rozważyć zakup myszki gamingowej CORSAIR Scimitar RGB Elite będącej jedną z najlepszych myszek przewodowych na rynku. Co o tym świadczy?

Cóż, przede wszystkim, mamy tutaj do czynienia z myszką optyczną o rozdzielczości aż 18 000 DPI. Zainstalowano tutaj (aż!) 17 programowalnych przycisków (z czego aż 12 na bocznym panelu), które pozwolą nam na dowolne przypisanie im określonych funkcji.

Co więcej, dzięki boczny panel możemy przesuwać tak, aby wygodnie dopasować przyciski do kształtu dłoni. Ergonomiczna konstrukcja tej myszki oraz kilka usprawnień, w tym np. podpórka na palec, pozwalają przejąć pełną kontrolę nad sterowanym urządzeniem.

najlepsze myszki gamingowe do 400 zł
fot. Unsplash.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here