Szukasz świetnej klawiatury gamingowej do 300 zł i zastanawiasz się, czy w tej kwocie znajdziesz coś interesującego? Śpieszymy z odpowiedzią i oznajmiamy – tak, znajdziesz bez problemu! Nie będzie to wprawdzie sprzęt z najwyższej półki, ale wystarczy, aby w pełni cieszyć się ogrywaniem ulubionych tytułów. W tej kwocie znajdzie się również miejsce na bajery w stylu podświetlenia RGB! Poznaj najlepsze klawiatury gamingowe do 300 złotych!

300 złotych za klawiaturę – nie za drogo?

Jeśli jesteś gamerem z krwi i kości, zapewne doskonale zdajesz sobie sprawę, że dobrej jakości sprzęt komputerowy musi swoje kosztować. Budżet do 300 złotych i tak jest dość ograniczony, bo za najlepsze modele klawiatur gamingowych zapłacisz znacznie więcej (do 400 zł, 500 zł, 1000 zł).

Oczywiście, znajdziesz też tańsze niezłe modele do 200 złotych. Nie samą klawiaturą jednak gracz żyje! Do naszych wydatków musimy bowiem doliczyć zakup myszki gamingowej (do 200 zł, 300 zł, 400 zł, 500 zł, 700 zł), monitora gamingowego (do 1000 zł, 1500 zł, 2000 zł, 3000 zł, 5000 zł, 7000 zł) oraz „wnętrzności” naszego PCta, którego możemy kupić także w formie gotowca.

Na nic klawiatura i wspaniały komputer, jeśli jesteś typem konsolowca! W takim wypadku chwytaj za pada i ogrywaj najlepsze gry wideo na Xbox X Series lub PlayStation 5. Przyda Ci się wtedy nowoczesny telewizor, na przykład 55-calowy (do 1500 zł, 3000 zł, 5000 zł) lub 65-calowy (do 3000 zł, 4000 zł, 7000 zł) albo projektor (do 20 000 zł, 8000 zł, 5000 zł, 3000 zł).

Sprawdź również:

Skupmy się jednak na klawiaturach gamingowych i poznajmy najlepsze oferty do 300 złotych!

Logitech G413 – świetna jakość w niskiej cenie

Za „zaledwie” 270 złotych możecie zastanowić się nad zakupem klawiatury mechanicznej Logitech G413 – świetnej propozycji dla każdego gamera.

Model ten został wyposażony w przełącznik mechaniczny Romer-G, stawiający na piedestale przede wszystkim wydajność, szybkość reakcji i wytrzymałość. W porównaniu do konkurencyjnych konstrukcji tego typu, G413 jest aż o 25% szybszy. Dzięki temu zyskasz ogromną przewagę w każdej grze multiplayer!

Na wypadek, gdyby któryś z klawiszy uległ uszkodzeniu – wiecie, na przykład podczas wyładowywania frustracji po kolejnej przegranej bitwie, producent przygotował aż 12 dodatkowych nakładek klawiszy! To naprawdę miły gest.

Klawiaturę zaprojektowano na kształt ostrza. Jest smukła i bardzo cienka. Dolna część pozwala na regulację długości kabla słuchawek oraz myszy, dzięki czemu zyskujemy znacznie lepszą kontrolę nad przewodami. Klawiatura została też wyposażona w gumowe podpórki, dzięki czemu nie ślizga się po biurku podczas zabawy.

najlepsze klawiatury gamingowe do 300 zł
fot.Unsplash.com

Klawiatura REDRAGON Draconic K530 Biały – jeden z najbardziej nietypowych modeli

Jeśli szukasz futurystycznie wyglądającej klawiatury, która będzie idealnie pasować do przestronnego, białego biurka – to Reddragon Draconic K530 w wersji białej jest wprost wymarzonym wyborem.

Tę konstrukcje kupimy już za 250 złotych i będą to naprawdę dobrze wydane pieniądze. Jest to w końcu klawiatura mechaniczna z podświetleniem RGB, a w tej cenie o tego typu perełki już naprawdę trudno. Co więcej, model ten podłączymy zarówno przewodowo (przez port USB) jak i bezprzewodowo (poprzez Bluetooth).

Redragon Draconics K530 wyróżnia też układ zaledwie 61 klawiszy! Stanowi to ledwo ponad połowę standardowej klawiatury! Jest to więc sprzęt kompaktowy stworzony z myślą o graczach, którzy sporą podróżują.

SPC Gear GK630K Pudding Tournament Kailh Brown RGB (SPG060)

Ostatnią propozycją wśród klawiatur gamingowych do 300 złotych jest SPC Gear GK630K Pudding Tournament Kailh Brown RGB (SPG060). Model charakteryzuje się usuniętym blokiem numerycznym, dzięki czemu pozostawiono więcej miejsca na myszkę.

Tak „skompresowany” układ klawiszy jest nie tylko funkcjonalny, ale także może się podobać! Konstrukcja jest wytrzymała, dzięki niewielkim rozmiarom oraz wzmocnionej aluminiowej górze. Nie zapomniano także o podświetleniu RGB, które możecie dowolnie regulować wraz z profilami i systemem makr.

SPC Gear GK630K Pudding Tournament Kailh Brown RGB (SPG060) to klawiatura mechaniczna dedykowana zarówno zwykłym graczom, jak i profesjonalistom biorącym udział w gamingowych turniejach.

Jeśli jesteście zainteresowani, to model ten dostaniecie za około 290 złotych.

najlepsze klawiatury gamingowe do 300 zł
fot.Unsplash.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here