Samsung Galaxy S22 Ultra to smartfon, który został wydany w lutym 2021 roku. Jest częścią serii Samsung Galaxy S i jest następcą Samsunga Galaxy S21. Telefon ma 6,8-calowy wyświetlacz Quad HD+ Dynamic AMOLED 2X z częstotliwością odświeżania 120 Hz i jest napędzany przez procesor Exynos 2100. Jest wyposażony w 12 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci masowej, a także ma potrójną konfigurację tylnego aparatu, która obejmuje główny czujnik 108MP, czujnik teleobiektywu 48MP i czujnik ultrawide 12MP. Telefon posiada również baterię o pojemności 5000mAh i obsługuje szybkie ładowanie z mocą do 25W. Galaxy S22 Ultra posiada również rysik S Pen, który jest ekskluzywny dla serii smartfonów Galaxy Note.

Zaokrąglone szkło. To dobrze, czy źle?

Zaokrąglone szkło z tyłu telefonu nadaje mu nowoczesny wygląd i wrażenie. Garb aparatu jest również mniej wyraźny, co sprawia, że ogólna konstrukcja jest bardziej elegancka. Rysik S Pen i rysik są dobrze zintegrowane, a ich używanie jest naturalne.

Czy Samsung Galaxy S22 Ultra ma dobry aparat?

Samsung Galaxy S22 Ultra ma świetny aparat, z matrycą 108 MP, 12-krotnym zoomem optycznym i możliwością nagrywania wideo w jakości 8k. Jest to jeden z najlepszych obecnie aparatów w smartfonie.

Czy Galaxy S22 Ultra to następca serii Note?

Nie, Galaxy S22 Ultra nie jest następcą serii Note. Seria Note to linia smartfonów Samsunga, które są wyposażone w rysik, zwany S Pen. Galaxy S21 Ultra to najnowszy flagowy smartfon Samsunga, który nie jest wyposażony w rysik. Niektóre etui dla Galaxy S21 Ultra mają otwór na rysik S Pen, ale Samsung nie sprzedaje rysika S Pen dla Galaxy S21 Ultra.

Pierwiastek Note w Galaxy S22 Ultra?

Element Note w Galaxy S22 Ultra to świetny sposób na robienie notatek i śledzenie swoich myśli. Rysik jest bardzo responsywny, a ekran jest wystarczająco duży, aby wygodnie pisać. Podczas pisania nie ma żadnych opóźnień, a żywotność baterii jest dobra. Możesz również użyć elementu Note do robienia zdjęć i filmów za pomocą wbudowanej aplikacji aparatu.

ULTRADŹWIĘKOWY SKANER LINII PAPILARNYCH

Ultradźwiękowy skaner linii papilarnych to urządzenie, które wykorzystuje fale dźwiękowe do przechwytywania obrazu Twojego odcisku palca. Następnie skaner wyświetla obraz na ekranie lub wyświetlaczu, który możesz obejrzeć.

Wygląd Galaxy S22 i S22 Ultra

Nadchodzące smartfony Galaxy S22 i S22 Ultra od Samsunga mają zawierać kilka dużych zmian w wyglądzie w porównaniu do swoich poprzedników. Przede wszystkim, Galaxy S22 ma porzucić zakrzywiony ekran szklany na rzecz płaskiego wyświetlacza, podczas gdy S22 Ultra ma pochodzić z nowej konfiguracji aparatu, który zawiera obiektyw w stylu peryskopowym. Dodatkowo, oba modele są podobno napędzane przez procesor Qualcomm’s Snapdragon 888.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here