W zestawie z Xiaomi Mi 11 znajduje się ładowarka, smartfon i SIM. Ten potężny telefon ma szybkie ładowanie i długotrwałą baterię. Bateria 4600 mAh jest jedną z największych dostępnych, dzięki czemu świetnie nadaje się do dłuższego użytkowania. Telefon obsługuje również ładowanie bezprzewodowe.

Xiaomi Mi 11 – średniak z aspiracjami do flagowca?

Flagowy smartfon Xiaomi Mi 11 został zaprezentowany na początku 2021 roku. Posiada duży 6,81-calowy wyświetlacz i jest napędzany przez najnowszy procesor Qualcomm Snapdragon 888. Telefon posiada również wysokiej klasy system kamer z trzema tylnymi aparatami i jedną przednią kamerą. Mi 11 Lite to bardziej przystępna wersja Mi 11, z nieco niższą specyfikacją. Oba telefony działają na platformie MIUI firmy Xiaomi, opartej na systemie Android. Mi 11 jest dostępny w Chinach za około 196 dolarów, nie jest jasne, czy lub kiedy telefon będzie dostępny na innych rynkach. Mi 11 to duży telefon, ale wygodnie leży w dłoni dzięki zakrzywionym krawędziom. Telefon ma szybki i responsywny interfejs, a aplikacja aparatu jest bardzo przyjazna dla użytkownika.

Xiaomi Mi 11: co wiadomo?

Xiaomi Mi 11 to high-endowy smartfon, którego premiera podobno ma nastąpić na początku 2021 roku. Podobno ma posiadać aparat o rozdzielczości do 120 MPix, procesor Snapdragon 888 oraz wyświetlacz o częstotliwości odświeżania do 120 Hz.

Jak zabezpieczyć Xiaomi Mi 11 Lite?

Aby zabezpieczyć Xiaomi Mi 11 Lite, będziesz musiał użyć smartfona z wyświetlaczem o przekątnej co najmniej 5,5 cala. Aby odkryć telefon, wystarczy przesunąć palcem w górę od dołu ekranu. Z tego miejsca można uzyskać dostęp do ustawień i funkcji telefonu. Aby zabezpieczyć telefon, możesz ustawić kod dostępu lub użyć odcisku palca.

APARAT FOTOGRAFICZNY – TYŁ

Tylny aparat Samsunga to matryca o wysokiej rozdzielczości, która rejestruje niesamowite szczegóły i wyrazistość. Dzięki dużemu rozmiarowi pikseli, aparat jest w stanie przyjąć więcej światła, co skutkuje lepszymi zdjęciami nawet w warunkach słabego oświetlenia.

APARAT FOTOGRAFICZNY – PRZÓD

Aparat jest jedną z najważniejszych funkcji w smartfonie, a przednia kamera nie jest wyjątkiem. Przednia kamera jest odpowiedzialna za robienie selfie i filmów, a także za rozmowy wideo. Czujnik w przedniej kamerze jest zazwyczaj mniejszy niż czujnik w tylnej kamerze, ale nadal musi być wysokiej jakości, aby robić dobre zdjęcia i filmy. Ważna jest również rozdzielczość przedniej kamery – wyższa rozdzielczość oznacza, że na zdjęciach i filmach będzie widać więcej szczegółów. Przednie kamery Samsunga mają rozdzielczość 1920×1080, co jest jedną z najwyższych dostępnych rozdzielczości.

Xiaomi Mi 11 – czarny, czarny i niebieski smartfon klasy Premium

Xiaomi Mi 11 to smartfon klasy premium, który występuje w kolorze czarnym i niebieskim. Ma szklaną obudowę i elegancki design. Telefon jest napędzany procesorem Qualcomm Snapdragon 888 i ma 6,81-calowy wyświetlacz. Posiada również potrójną konfigurację aparatu z głównym czujnikiem o rozdzielczości 108 megapikseli. Telefon ma żywotność baterii do 196 godzin i obsługuje szybkie ładowanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here